کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574
اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت علم گستر خوش آمدید. مدیریت علم گستر با شماره 09380256574از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

درس پژوهی تغییرات مواد

درس پژوهی تغییرات مواد

درس پژوهی تغییرات مواد

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحه: 26

 

 

 

مقدمه :

درس پژوهی یکی از اقدامات جالب و خاص در سطح آموزش و پرورش است.با توجه به دشواریهای و مشکلاتی که در سر راه تدریس و آموزش وجود دارد همکاری و مشارکت همهی همکاران و استفاده از اندیشههای همدیگر یکی از بهترین اقدامات صورت گرفته در سطح مدارس میباشد.

با توجه به نقش درس پژوهی و بهبود درس، همهی همکاران تصمیم گرفتیم که دربارهی تغییرات شیمیایی و فیزیکی که مسئلهی مهمی اتلاق میشود با هم به پژوهش بپردازیم و همت کردیم تا روشهای بهتری برای کار با دانشآموزان به دست آوریم.درس پژوهی  فرایندی است پژوهشی که بر چرخه یادگیری گروهی کیفیمشارکتی مداوم عمل بازاندیشی و بازبینی یافته ها استوار است. در درس پژوهی کار با مسئله شروع می شود. اگر می خواهید آموزش را بهبود بخشید اثر بخش ترین جا برای این کار کلاس درس است و بهبود در کلاس درس در درجه اول اهمیّت است.درس پژوهی شکل اولیه ای از توسعه ی حرفه ای معلمان می باشد که هدف عمده آن بهبود مستمر تدریس می باشد به گونه ای که دانش آموزان بتوانند مطالب را به شیوه ی موثر تری بیاموزند.گروه درس پژوه تلاش می کند طرح درس خود را نقد و بررسی و به شیوه بهینه اصلاح نماید. طرح درس مشارکتی رمز موفقیت معلمان می باشد. برای معلم درس پژوه تمام کردن کتاب مهم نیست، یادگیری و فهمیدن دانش آموزان مهم است. درس پژوهی به معلمان یاد می دهد که در کلاس صرفا یاددهنده نباشند بلکه یادگیرنده نیز باشند.

ملاک سنجش در موفقیت درس پژوهی یادگیری معلمان است نه تولید یک درس. تهیه طرح درس بهتر نتیجه جانبی و ثانوی فرآیند است .اما ند هدف اولیه آن.

منطق درس پژوهی ساده است اگر می­خواهيد آموزش را بهبود بخشيد، اثر بخش­ترين جا برای چنين کاری، کلاس درس است. اگر شما اين کار را با درس­ها شروع کنيد، مسئله­ي چگونگی کاربرد نتايج تحقيق در کلاس درس ناپديد می شود.در اينجا بهبود کلاس درس در درجه­ي اول اهميت است.

از آنجا که درس فارسی از درس های اصلی در دوره متوسطه اول می باشد و نگارش کلمات یکی از مهمترین مطالب آن می باشد که در پایه های بالاتر بیشتر به کاربرد آن پی می بریم لذا احساس کردیم باید روشی بهتر و جذاب برای آن بیابیم تا دانش آموزان با علاقه بیشتر مطالب را یادبگیرند و با بعضی از مفاهیم همچون کلمات جدا و سر هم آشنا گردند.که اگر روش های مناسب تدریسی و زمان مناسب اتخاذ گردد می تواند ما را به اهداف آموزشی نزدیک کند.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
moh25_918499_2671.zip803.6k

نظرسنجی

نظر شما در مورد قیمت و محصولات این فروشگاه چیست؟
همه اقدام پژوهی ها
پکیج
آپلود عکس
ممبر و فالوور ارزان
آپلود عکس